Новини для українців всього свту

Friday, Jun. 18, 2021

Блохін надалі очолюватиме збірну

Автор:

|

Травень 24, 2012

|

Рубрика:

Блохін надалі очолюватиме збірну

Головний тренер збірної України Олег Блохін працюватиме з національною командою до літа 2014 року. Про це на спеціально скликаній прес-конференції повідомив Григорій Суркіс, президент Федерації футболу України (ФФУ), продовживши контракт з українським фахівцем.

«Прес-конференцію хотіли би почати з питання, яке в лютому було поставлене на виконкомі: коли закінчується контракт п. Блохіна? А він мав закінчитися одразу після Євро-2012. Для того, щоби довго не мучити вас очікуванням, а збірна плавно перейшла до підготовки до чемпіонату світу-2014 і в Олега Володимировича не склалося враження, що він є тимчасовим, було ухвалене рішення. Сьогодні ми хочемо розпочати прес-конференцію підписанням контракту між ФФУ й Олегом Блохіним — термін нової угоди завершиться після ЧС-2014», — сказав голова ФФУ.

Після цього п. Суркіс і п. Блохін поставили свої підписи під новим контрактом. Нагадаємо, що Олег Блохін удруге за свою тренерську кар’єру очолив збірну України у квітні 2011 року й готував команду до чемпіонату Європи-2012.

Марко Стріха

About Author

MiCT

Comments are closed.

Leave A Reply