|

Вересень 30, 2021

|

Момент матчу «Баварія»-«Динамо»

У матчі другого туру групового етапу Ліґи чемпіонів німецька «Баварія» на своєму полі приймала київське «Динамо». Вже на другій хвилині у господарів поля з’явився момент, і хоч простріл Сані не знайшов свого продовження, було небезпечно.
Перші десять хвилин гравці «Баварії» активно пресингували суперника, і киянам доводилося глибоко сідати на захист. А потім стався дуже важливий епізод — на 11-й хвилині Сидорчук у своєму карному майданчику зіграв рукою під час розіграшу кутового, й арбітр призначив пенальті. Роберт Левандовскі розбігся, на замаху зупинився, змусивши Бущана стрибнути в один бік, а сам пробив в інший — 1:0.
Після пропущеного м’яча «біло-сині» створили кілька непоганих моментів, але до голу справа не дійшла. Зате забили господарі, і знову відзначився Левандовскі — 2:0. Кияни спробували швидко відповісти — Гармаш рвонув вперед і завдав удару, але Ноєр його потягнув.
На 35-й хвилині мюнхенці розпочали блискавичну контратаку, яка завершилася ударом Сані, але м’яч потрапив у штангу і не залетів у ворота. Якби Де Піна зумів забити наприкінці першого тайму, все було б, можливо, інакше, але не склалося.
На другий тайм Мірча Луческу випустив двох свіжих гравців — Кендзьору та Шепелєва. І перші кілька хвилин тайму гості виглядали дуже впевнено — постійно атакували, завдавали небезпечні удари і були близькі до голу.
Але на 68-й хвилині Серж Гнабрі отримав м’яч від Лероя Сані, красиво перекинув Бущана та відправив м’яч у сітку — 3:0.
Наставники провели чергові заміни, після яких «Баварія» стала виглядати ще небезпечніше. І вже на 74-й хвилині мюнхенці знову забили — вже Лерой Сані відправив м’яч у сітку — 4:0. Останні 15 хвилин німці тотально домінувала на полі, вони контролювали матч і активно атакували. І на 87-й хвилині Ноєр почав атаку своєї команди, яка завершилася ударом Шупо-Мотінга головою після навісу з правого флангу — 5:0.
Як повідомляв «Міст», перемогу «Динамо» скасував суддя.