Новини для українців всього свту

Saturday, Apr. 17, 2021

«Арена Львів» стане найкомфортнішим стадіоном?

Автор:

|

Листопад 10, 2011

|

Рубрика:

«Арена Львів» стане найкомфортнішим стадіоном?

Недавно відкритий стадіон «Арена Львів» претендує на звання одного з найкомфортніших стадіонів майбутнього чемпіонату Європи з футболу 2012 року. Про це заявив Маркіян Лубківський, директор місцевого організаційного комітету (МОК) Євро-2012. «На думку фахівців УЄФА, «Арена» — дуже зручна з точки зору управління великими потоками людей, транспортної логістики. Вона є комфортна для вболівальників, бо має дуже добру оглядовість, із кожного місця відчувається не тільки атмосфера, а й усе, що відбувається на полі», — пояснив пан Лубківський.

За словами керівника МОК, незважаючи на те, що на львівському стадіоні залишається низка дрібних робіт, які потрібно завершити до початку турніру, найважливіше — те, що «Арену Львів» уже побудовано й відкрито. «Решта питань — облаштування прилеглої території, будівництво акредитаційної зони, добудова зони гостинності, під’їзди — буде вирішено найближчим часом», — сказав Маркіян Лубківський.

Близько 15 експертів проінспектували 3 листопада новий львівський стадіон щодо готовності прийняти 15 листопада матч збірних України й Австрії. Серед гостей — експерти УЄФА, представники МОК, дирекції та місцеві чиновники. Оглянувши всі споруди, експерти УЄФА надали будівельникам професійні рекомендації та порадили приділити увагу питанням охорони праці та техніки безпеки, облаштуванню електромеханічного комплексу, а також зовнішньої інфраструктури стадіону.

Попри те, що напередодні відкриття «Арени Львів» у пресі було чимало нарікань на недобудований стадіон, «дірявий» дах і необлаштовані туалети, із боку самої експертної комісії УЄФА не прозвучало особливо неґативних зауважень. «За кілька місяців після нашого останнього візиту стадіон видозмінився на краще», — зазначив Бен Веєнбрінк, експерт УЄФА з питань стадіонів.

«Як і кожен масштабний проект, львівська арена вимагає особливої уваги, контролю та немалих зусиль. Ми завжди прислухаємося до порад експертів УЄФА й очікуємо, що перший футбольний матч 15 листопада пройде на належному рівні», — заявив Володимир Шадрін, генеральний директор «Західінфрапроекту».

Як писав «Міст», відкриття нового футбольного стадіону у Львові, збудованого до Євро-2012, відбулося 29 жовтня. Тож Україна вже здала останній із чотирьох стадіонів, які прийматимуть матчі фінальної частини чемпіонату Європи з футболу 2012 року.

Роман Журба

About Author

MiCT

Comments are closed.

Leave A Reply