Новини для українців всього свту

Wednesday, Sep. 28, 2022

160 медалей для Євро-2012

Автор:

|

Березень 29, 2012

|

Рубрика:

160 медалей для Євро-2012

Найсильнішим командам чемпіонату Європи вручать 160 медалей — по 40 у кожному комплекті. Про це заявив Мартін Кален (на фото), операційний директор УЄФА, на семінарі у Варшаві, участь у якому взяли головні тренери національних збірних і керівники футбольних федерацій — учасниць Євро-2012.

«Чемпіон Європи отримає комплект із 40 золотих медалей, — розповів п. Кален. — Стільки ж срібних нагород приготовано для другого призера, а для збірних, які вибули на стадії 1/2 фіналу, — комплекти бронзових медалей. Пам’ятні відзнаки одержать і арбітри, що обслуговуватимуть вирішальні поєдинки. Презентації коштовних нагород не заплановано».

Оцінюючи готовність до турніру, Мартін Кален також згадав про величезний проґрес у розвитку інфраструктури України та Польщі. «Крім підготовки чудових арен, я відзначу всю колосальну роботу, яку виконали країни, що приймають чемпіонат Європи. За короткий час їм удалося налагодити готельний бізнес, підготувати дороги та побудувати летовища. Ці дві держави продемонстрували такі темпи розвитку, повторити які буде складно будь-кому», — вважає п. Кален.

 Роман Журба

About Author

MiCT

Comments are closed.

Leave A Reply