Новини для українців всього свту

Wednesday, Oct. 5, 2022

Феттель презентував новий шолом

Автор:

|

Серпень 14, 2022

|

Рубрика:

Феттель презентував новий шолом
Шолом для гонитви

Німецький гонщик Формули-1 Себастьян Феттель продовжує підтримувати український народ у боротьбі з російськими окупантами. Чотириразовий чемпіон світу, який напередодні анонсував завершення кар’єри у Формулі-1, представив оновлений дизайн шолома для Гран-прі Угорщини.
Оригінальний шолом виконаний у білому кольорі. Вертикальні смуги по центру утворюють прапор Німеччини — батьківщини пілота. А внизу розташована синьо-жовта стрічка, присвячена Україні. Крім того, на шоломі є напис Let the children play — також відсилання до війни, яку Росія розв’язала проти України.
Додамо, що Феттель активно підтримує Україну від самого початку повномасштабного вторгнення з боку РФ. Так, німець спершу пофарбував свій шолом у синьо-жовті кольори. На ньому також зображений голуб миру та напис No war. Пізніше Себастьян закликав фінансово допомагати Україні. На знак подяки Феттелю нещодавно презентували вишиванку.
Як повідомляв «Міст», Себастіан Феттель заявив, що шокований «жахливим» нападом на Україну і в цих умовах вважає неправильним брати участь у змаганнях у Росії.

Віра Хмельницька, ТСН

About Author

Meest-Online

Comments are closed.

Leave A Reply