Новини для українців всього свту

Sunday, Dec. 5, 2021

Феноменальна перемога українських паралімпійців

Автор:

|

Червень 05, 2021

|

Рубрика:

Феноменальна перемога українських паралімпійців
Паралімпійська збірна України

Українці змогли перемогти всіх у паралімпійському плаванні і завоювати перше місце в португальській Мадейрі серед 43 європейських країн. Вони вибороли 95 медалей: 37 золотих, 31 срібну та 27 бронзових.
Це просто феноменальна перемога напередодні Паралімпіади в Токіо. 43 спортсмени національної збірної, яка боролася за наше лідерство, були представлені 13 реґіонами України, що 32 учасників української збірної підняли прапор України на європейському форумі та повернуся додому з високими нагородами.
Неймовірно потужно виступили лідери «синьо-жовтих», які завоювали по сім медалей. Максим Крипак (шість золотих, одна срібна) став найсильнішим плавцем Європи разом зі спортсменом із Білорусі. Надзвичайно потужно виступили Єлизавета Мерешко, Андрій Трусов, Михайло Сербін, які також поклали в скарбничку по сім медалей.
Окремо варто сказати про феноменальний результат Героя України, шестиразового чемпіона Паралімпійських ігор, багаторазового чемпіона світу та Європи Віктора Смирнова. Мало хто вірив, що він зможе показати такий чудовий результат на 21-му році своєї паралімпійської кар’єри, а він зумів. Тож в українських плавців вже є 40 ліцензій для представництва на Паралімпіаді в Токіо (Японія).
Як повідомляв «Міст», українським паралімпійцям призначили президентські премії.

About Author

Meest-Online

Comments are closed.

Leave A Reply