Новини для українців всього свту

Friday, Jun. 18, 2021

Дивний симулятор

Автор:

|

Травень 10, 2012

|

Рубрика:

Дивний симулятор

Василь Нетудихата

Нещодавно відбувся реліз офіційного футбольного симулятора UEFA EURO-2012 Poland—Ukraine, який отримав ліцензію Європейського футбольного союзу. Збірна України не буде представлена справжніми гравцями у футбольному симуляторі Євро-2012 від канадської компанії Electronic Arts.

Українська команда є в переліку збірних, проте її склад не представлено ориґінальними гравцями. Така доля спіткала ще 24 з 53 національних команд, які брали участь у відборі до фінальної частини континентальної першості. Інша річ, що образи жителів тієї ж Білорусі не порівняти зі скандалом довкола господарки Євро.

Варто зазначити, що Electronic Arts уже прокоментувала скандал. «Включення в гру національних команд обговорюється між Electronic Arts і кожною національною футбольною асоціацією, які необхідно ліцензувати індивідуально. Ліцензування команд і ліг — суто ділове рішення, що приймається залежно від розміру ринку й обмежених ресурсів, і щодо цих параметрів ми не змогли домовитися зі всіма футбольними асоціаціями про введення в гру їхніх збірних», — сказано в повідомленні компанії.

На появу симулятора півроку чекали футбольні фанати по всьому світі. Однак упізнати гравців збірної України непросто навіть фахівцям. Місце Шовковського посів невідомий Сокольський, Чигринського замінив Шихкарський, Тимощука — Томащук, а Ярмоленка — Єгоренко. Замість Коноплянки стоїть прі­звище Кошара, Гусєва змінили на Андрусіва, Калиниченка на Криленка, Вороніна на Волошина. Замість Шевченка на поле вийшов Семочко, а Мілевського змінив Малінський. Какала та Семаньяк залишилися на лаві запасних. Гравці української збірної сприймають ці прізвища здебільшого іронічно.

 

About Author

MiCT

Comments are closed.

Leave A Reply