Новини для українців всього свту

Tuesday, Oct. 26, 2021

Дискваліфікація Росії

Автор:

|

Листопад 26, 2015

|

Рубрика:

Дискваліфікація Росії
Віра Ребрик

Віра Ребрик

Рада міжнародної асоціації легкоатлетичних федерацій (IAAF) відсторонила від змагань Всеросійську федерацію легкої атлетики (ВФЛА). 22 члени Ради IAAF проголосували за відсторонення ВФЛА, і лише один був проти. Таким чином, російські легкоатлети невизначений час не зможуть виступати в міжнародних змаганнях під егідою IAAF, в т. ч. на Олімпіаді-2016. Відсторонення не забороняє російським спортсменам брати участь у внутрішніх змаганнях.
А Рада засновників Всесвітнього антидопінгового агентства (WADA) затвердила рішення про те, що Російська антидопінгова агенція не відповідає кодексу організації. За це рішення одностайно проголосували всі члени Ради, на засіданні, що в Колорадо-Спрінґс (штат Колорадо). Як вказується в повідомленні WADA, опублікованому в Twitter, «невідповідність означає, що антидопінгові організації не зможуть проводити операції до тих пір, поки не відновлять якість своїх антидопінгових програм і не пройдуть нову перевірку на відповідність». Таким чином Росія на невизначений термін позбавляється ще й права приймати будь-які великі міжнародні спортивні змагання. Відповідбно Кубок світу зі спортивної ходьби в Чебоксарах і юніорський чемпіонат світу в Казані не відбудуться.
Таким чином українські легкоатлети, котрі зрадили Батьківщину і вирішили виступати за Росію, дуже прогадали. Найбільше втратила Віра Ребрик, метальниця списа, чемпіонка Європи та рекордсменка світу серед юніорів, котра раптово стала не затребуваною.

Євген Клен

About Author

Meest-Online

Comments are closed.

Leave A Reply