Новини для українців всього свту

Wednesday, Sep. 28, 2022

Друзі не повірили, що пішов воювати

Автор:

|

Серпень 13, 2022

|

Рубрика:

Друзі не повірили, що пішов воювати
Ігор Коваленко

Ігор Коваленко — один із багатьох українських спортсменів, які стали на захист України після повномасштабного вторгнення російських військ. Він розповів про причини свого рішення і про те, як до нього поставилися його рідні та друзі.
«Окопи, вогкість, рваний графік — не те, що хотілося б мати 2022 року. Але я тут, тому що сказав «так» у момент запитання. Хоча чітко розумів, що до цього не готовий. Але життя така штука, що іспити — не за розкладом. Як би мені не було важко, це лише труднощі, не траґедії. І чим більше людей не закриватимуться від несподіваних труднощів, тим менше людей чекають неминучі траґедії. Загалом у моєму далекому оточенні кілька людей ставили це безглузде запитання. Але це люди не з України і з поглядами «холодильник важливіший». З такими людьми дискусії навіть не починаю.
Двоє старших братів пішли до армії ще 24 лютого — цей крок у нашій родині норма… Ми, щоправда, не говоримо батькам усіх подробиць, де ми й що. «Все добре» — і мамі достатньо, щоб заснути. Батько в мене колишній військовий, полковник, знає, що таке війна. Він був стриманий, просто дав кілька слушних порад. Звісно, батьки нервують, але намагаються контролювати себе. Брати мене підтримали. Більшість друзів із шахового світу спершу не повірили, бо гросмейстер — майже завжди розпещений котяра; але коли зрозуміли, що я не жартую, підтримали більше, ніж очікував. Загалом, усі — за!», — розповів шахіст.
Зазначимо, що Ігор Коваленко посідає 69 місце у світовому шаховому рейтинґу.
Як повідомляв «Міст», львів’янка стала чемпіонкою зі швидких шахів.

Катря Юськів, «Кореспондент»

About Author

Meest-Online

Comments are closed.

Leave A Reply