Новини для українців всього свту

Friday, Dec. 2, 2022

Чотири «золота» на ЧС із гирьового спорту

Автор:

|

Листопад 10, 2021

|

Рубрика:

Чотири «золота» на ЧС із гирьового спорту
Анжеліка Намєснік

Анжеліка Намєснік здобула чотири золоті та дві срібні медалі на ЧС із гирьового спорту. «Вона виборола перше місце в естафеті у поштовху гир від грудей серед дорослих, у поштовху гир за довгим циклом серед юніорів, а серед дорослих стала віце-чемпіонкою, як і в естафеті у поштовху гир за довгим циклом. У сумі ж двоборства Анжеліка виборола золото як серед дорослих, так і серед юніорів», — повідомили в Управлінні молоді та спорту Львівської обласної державної адміністрації.
19-річна спортсменка навчається на офіцера інженерних військ у Національній академії сухопутних військ ім. гетьмана Петра Сагайдачного. На змаганнях виконала норматив майстра спорту України міжнародного класу. Чемпіонат світу з гирьового спорту проводили в Будапешті (Угорщина). На ньому змагалися 460 спортсменів із 32 країн.
Це не перші блискучі перемоги львівської спортсменки: на чемпіонаті України з гирьового спорту, що відбувався у березні ц. р. в Києві, Анжеліка виборола одразу сім золотих медалей. А на чемпіонаті Європи 2020-го — чотири золота. Анжеліка Намєснік — вихованка Дитячої юнацько-спортивної школи м. Бобринець Кіровоградської області.
Як повідомляв «Міст», дроном у повітря українці підняли 16-кілограмову гирю.

Орися Шиян, Zaxid.net

About Author

Meest-Online

Comments are closed.

Leave A Reply