Новини для українців всього свту

Friday, Aug. 19, 2022

Чемпіонат світу з ММА у Львові

Автор:

|

Жовтень 30, 2014

|

Рубрика:

Чемпіонат світу з ММА у Львові
Одним із найцікавішим став фінал серед жінок у ваговій категорії до 55 кг у розділі «MMA Еліт» між українками  Світланою Гоцик і багаторазовою чемпіонкою світу Оленою Овчинніковою

Одним із найцікавішим став фінал серед жінок у ваговій категорії до 55 кг у розділі «MMA Еліт» між українками Світланою Гоцик і багаторазовою чемпіонкою світу Оленою Овчинніковою

У львівському Палаці спорту «Галичина» пройшов чемпіонат світу зі змішаних єдиноборств (ММА). Свою майстерність на татамі продемонстрували спортсмени різних вагових категорій із восьми країни світу — Угорщини, Італії, Румунії, Азербайджану, Білорусі, Молдови, Німеччини й України.

Представники України не надто вдало виступили на «домашньому» чемпіонаті: тон задавали спортсмени Туреччини, Азербайджану й Італії. Проте й українцям є чим похвалитися. Серед юніорів у ваговій категорії до 78 кг. (MMA Light) переміг Роман Свищ із львівського клубу «Кураж», а «срібло» у ваговій категорії до 65 кілограм завоював волинянин Роман Добринін.
Особливо вдало виступили українські жінки. Чемпіонками у своїх вагових категоріях стали львів’янка Олена Овчиннікова та Світлана Гоцик із Дніпропетровщини. Дві українки зустрілися у фіналі в категорії «ММА Еліт» — без обмеження больових прийомів. Тут для виявлення переможниці судді були змушені застосувати додатковий період. У підсумку перемогла більш досвідчена львів’янка.

About Author

Meest-Online

Comments are closed.

Leave A Reply