Новини для українців всього свту

Sunday, May. 9, 2021

Чемпіонат із гольфу зібрав рекордну кількість спортсменів

Автор:

|

Липень 21, 2020

|

Рубрика:

Чемпіонат із гольфу зібрав рекордну кількість спортсменів
Учасники чемпіонату

В Україні відбувся відкритий командний чемпіонат із гольфу, в якому взяла участь рекордна кількість спортсменів. Про це повідомила Всеукраїнська Федерація гольфу. Змагання проводили в гольф-клубі «Козин» на Київщині. У кожній команді було від двох до чотирьох спортсменів. Загалом у чемпіонаті взяли участь 96 гольфістів.
Жіночий турнір виграла команда Superior Ladies, в яку увійшли Ельвіра Растворцева, Марія Федорович, Дарина Гороховська. Серед чоловіків переможцями стала команда HClub Young Killers Михайла й Олега Голодів, а також Артема Соколова.
«Сподіваюся, такі рекорди стануть нашою традицією в гольфі. Спортивні турніри Федерації стають усе популярнішими серед гольфістів. Ми постійно працюємо над залученням нових гравців у спорт: активно підтримуємо юніорів, створили Дитячо-юнацьку спортивну школу гольфу. Розуміючи, який це цікавий спорт на свіжому повітрі, хочемо, щоб до кінця року до гри долучилися не менше тисячі гольфістів, а за три-п’ять років у гольф грали до 10 тис. осіб», — заявив Віталій Хомутинник, президент Всеукраїнської Федерації гольфу.
За останній рік кількість гольфістів в Україні збільшилася вдвічі. А Федерація ввела низку правил і змін за різними напрямками — аматорський, професійний, жіночий, дитячий, юніорський, гольф для людей із інвалідністю.
Як повідомляв «Міст», одна австралійська дівчинка збила м’ячем для гольфу дрон.

About Author

Meest-Online

Comments are closed.

Leave A Reply