Новини для українців всього свту

Thursday, Dec. 9, 2021

Чемпіон світу отримав орден «За заслуги»

Автор:

|

Серпень 07, 2020

|

Рубрика:

Чемпіон світу отримав орден «За заслуги»
Дмитро Підручний

Український біатлоніст і чемпіон світу Дмитро Підручний отримав орден «За заслуги» III ступеня. При цьому нагороду отримав майже через рік після оголошення про це. Наказ про нагородження орденом «За заслуги» III ступеня Дмитра Підручного президент Зеленський підписав ще 13 вересня 2019-го. Нагороду біатлоніст отримав із нагоди Дня фізичної культури та спорту в приміщенні Тернопільської обласної державної адміністрації (ТОДА). Як пояснили в ТОДА, вручення відбулося лише зараз через епідемію коронавірусу.
На церемонії нагородженні був присутній Олександр Богомол, начальник Головного управління Національної поліції в Тернопільській області, котрий є головою тернопільського осередку фізкультурно-спортивного товариства «Динамо». На сайті ж місцевої поліції вийшла новина про нагородження. Однак автори новини чомусь вказали, що «наказ про державну нагороду для тернополянина президент України підписав ще на початку року», хоча це сталося ще у вересні 2019-го. Там же є й цитата п. Підручного.
«Цю нагороду я чекав довго. У березні 2019 року виборов звання чемпіона світу з біатлону серед чоловіків, перемігши в гонитві переслідування, а на початку цього року дізнався про присвоєну мені державну відзнаку — орден «За заслуги» III ступеня. Але карантин відтермінував цей урочистий момент, проте я щасливий», — йдеться в заяві спортсмена, старшини Національної гвардії, яка перебуває у підпорядкуванні Міністерства внутрішніх справ України.
Дмитро Підручний родом із с. Острів Тернопільського району, чемпіон світу та Європи з біатлону. 10 березня 2019 року став першим українцем — чемпіоном світу з біатлону серед чоловіків, перемігши в гонитві переслідування. Учасник збірної України з біатлону на зимових Олімпійських іграх у Сочі (Росія) 2014-го і на зимових Олімпійських іграх у Пхьончхані (Республіка Корея) 2018 року. Капітан чоловічої збірної України з біатлону.
Як повідомляв «Міст», Дмитро Підручний завоював перше чоловіче «золото» ЧС із біатлону в історії України.

About Author

Meest-Online

Comments are closed.

Leave A Reply