Новини для українців всього свту

Friday, Dec. 2, 2022

Боженко став чемпіоном світу з риболовлі

Автор:

|

Вересень 19, 2021

|

Рубрика:

Боженко став чемпіоном світу з риболовлі
Назар Боженко

Назар Боженко став абсолютним чемпіоном світу з ловлі риби спінінгом з берега. А національна збірна України стала переможцем у загальнокомандному заліку. Змагання відбувалися на гірській річці Вача в Болгарії.
Збірна України складалася з чотирьох спортсменів в основному складі та одного на випадок заміни. Кожен мав також одного координатора, який відстежував вільні сектори в зоні, ловлю суперників і координував переміщення. Бали нараховувались за кожну правильно зловлену та відпущену рибу. До заліку приймали тільки форель.
«Україна постійно бере участь у ЧС. Ми вже двічі були на п’єдесталі пошани, зайнявши друге та третє місце. Однак в особистому заліку Україна ще не мала медалі. Це перша й одразу золота», — розповів Олег Ривак, керівник Львівської обласної федерації риболовного спорту.
22-річний Боженко є майстром спорту міжнародного класу. Він також виступає у збірній області з лову хижака з човна. Крім Назара, у складі національної збірної був також львів’янин Юрій Болехівський. «Тренуються спортсмени часто, виїжджають у Карпати. Але місця, де ловлять, тримають у таємниці. Зараз готуються до Кубка України, що буде на початку жовтня. А 2022-го на озері в Прилбичах готуємося приймати ЧС із ловлі коропа, адже львів’яни вже двічі ставали чемпіонами світу», — додав п. Ривак.
Як повідомляв «Міст», норвезький рибалка спіймав рибу-монстра.

Наталія Шутка, Zaxid.net

About Author

Meest-Online

Comments are closed.

Leave A Reply