Новини для українців всього свту

Wednesday, Nov. 30, 2022

Замість російських боксерів покарали українських

Автор:

|

Жовтень 16, 2022

|

Рубрика:

Замість російських боксерів покарали українських

Керівництво Міжнародної асоціації боксу (IBA) продовжує демонструвати свою прихильність до країн-агресорів. Із російських і білоруських боксерів зняли всі санкції, раніше накладені на представників країн-агресорів у відповідь на початок повномасштабної війни проти України, і відтепер їх допустили до всіх міжнародних змагань..
Натомість у правах обмежили… Україну. На міжнародних стартах українські спортсмени виступатимуть під назвою «Українська команда IBA», хоча й під національним синьо-жовтим прапором. «ІBA твердо вірить, що спортсмени не повинні страждати, попри обставини, і повинні мати можливість представляти свою країну з гордістю», — йдеться у заяві Ради директорів IBA. Таке рішення щодо українських боксерів прийнято у світлі раніше затвердженого рішення про усунення Федерації боксу України.
Як повідомляв «Міст», Усик очолив рейтинґ боксерів за версією The Ring.

Катя Юськів, «Кореспондент»

До слова

Василь Чоботар


У Любліні (Польща) український проспект напівсередньої ваги Василь Чоботар (12-0, 4 КО) провів поєдинок із чеським джорніменом Мирославом Сербаном (13-12, 7 КО). Досвідчений чех із перших раундів намагався діяти першим номером, проте українець завдяки швидкості завдав серйозних ударів по супернику. Чоботар діяв швидко, аґресивно, а така тактика передбачає і пропущені удари, чим користувався Сербан. Та вже з середини поєдинку українець перевершував опонента, що дозволило йому здобути перемогу у восьмираундовому бою. Судді віддали одноголосно перемогу українців: 78-74, 79-73 та 80-72.

About Author

Meest-Online

Comments are closed.

Leave A Reply