Новини для українців всього свту

Sunday, Apr. 11, 2021

Як боксери допомагають армії

Автор:

|

Серпень 21, 2014

|

Рубрика:

Як боксери допомагають армії
Аліна Шатернікова

Аліна Шатернікова

Одна з найкращих спортсменок України, дворазова чемпіонка світу з професійного боксу, триразова чемпіонка Європи, заслужений майстер спорту України Аліна Шатернікова разом із іншими видатними вітчизняними спортсменами відгукнулася на заклик підтримати українських військових, поранених у зоні Антитерористичної операції (АТО).

На благодійний аукціон було виставлено унікальний лот — пояс чемпіонки світу за версією Global Boxing Union, який вона здобула 2005 року в поєдинку проти американки Стефані Добс. Усі кошти, виручені від продажу лоту, будуть спрямовані на допомогу в лікуванні українських військовиків, котрі наразі перебувають у Київському військовому шпиталі. «Стояти осторонь тих жахливих подій, які наразі відбуваються в Україні, — це просто злочин. І якщо я не спроможна фізично допомогти нашим воякам, котрі захищають нашу державу, то можу долучитися до збору коштів на підтримку військових, які наразі потребують допомоги. Я вважаю це як патріотка нашої країни справою честі. І якщо зібрані кошти від продажу мого лоту врятують чиєсь життя, для мене це буде найвищою нагородою», — зазначила спортсменка. Аліна Шатернікова продала свій чемпіонський пояс за 20 тис. грн.
Український боксер-чемпіон Володимир Кличко також підтримав українських військовослужбовців, які воюють із терористами на сході країни. Володя передав свої боксерські рукавиці та підписав автограф для продажу на аукціоні. Кошти за лот підуть на потреби армії. Їх він передав президенту офіційного фан-клубу братів Кличків.

About Author

Meest-Online

Comments are closed.

Leave A Reply