Новини для українців всього свту

Saturday, Dec. 4, 2021

Володимир Кличко — «Боксер року»

Автор:

|

Грудень 22, 2011

|

Рубрика:

Володимир Кличко — «Боксер року»

Абсолютний чемпіон світу в надважкій вазі Володимир Кличко став «Боксером року», за рішенням авторитетного німецького видання BoxSport. Про присвоєння українцю почесного звання було оголошено перед поєдинком між чемпіоном світу в середній вазі за версією WBA Геннадієм Головкіним і американцем Лахуаном Саймоном.

«Хочу подякувати за присудження мені премії «Боксер року», яку вручає одне з найзначущічих видань у світі спорту, — заявив пан Кличко. — Уперше отримав цю премію 2002-го. І дуже радію, що через багато років знову став лауреатом. Дуже вдячний членам журі».

Кличко-молодший розповів про свої професійні плани на майбутнє: «Я відчуваю, що тільки підходжу до піку своїх сил. Фізично я почуваюся просто відмінно. Моя мотивація — виграти всі свої поєдинки. Й обіцяю вам, що так і буде — я здобуду перемогу в кожному з майбутніх моїх боїв. Не хочу здатися занадто самовпевненим, але я справді в це вірю».

Крім того, він розповів про своїх потенційних суперників — Олександра Повєткіна й Роберта Геленіуса. «Це було би просто фантастично — зустрітися з ними на ринзі. Хтось каже, що буде готовий зустрітися зі мною 2012-го, другий — 2013-го, третій — 2020-го. А я ладен битися з ними вже зараз, і дуже хотів би побоксувати й із Повєткіним, і з Геленіусом, у якого дуже добрі фізичні дані — давно вже я не боксував із таким габаритним бійцем», — зазначив Володимир.

Андрій Підкуймуха

About Author

MiCT

Comments are closed.

Leave A Reply