Новини для українців всього свту

Saturday, Apr. 17, 2021

Віталій Кличко завершить кар’єру

Автор:

|

Листопад 03, 2011

|

Рубрика:

Віталій Кличко завершить кар’єру

Чемпіон світу в надважкій вазі за версією WBC Віталій Кличко заявив, що в найближчому майбутньому має намір завершити спортивну кар’єру. «Я проведу бій, максимум два», — сказав пан Кличко-старший. Разом із тим, 40-річний боксер закликав своїх прихильників не хвилюватися й нагадав, що його брат Володимир, молодший за нього на п’ять років, «іще тривалий час тішитиме всіх своїми поєдинками».

На професійному ринґу Віталій Кличко виграв 43 зі 45 боїв, причому 40 із них — нокаутом. Як любитель, він провів 210 поєдинків, здобувши перемогу в 195 з них. 2005 року пан Кличко, отримавши кілька серйозних травм, заявив про завершення кар’єри й активно зайнявся політикою. Однак 2008-го лікарі дозволили йому повернутися на ринґ.

Водночас, молодший Кличко — Володимир — має намір уступити в партію «Український демократичний альянс за реформи» (УДАР), лідером якої є його старший брат Віталій. За словами Віталія Кличка, його молодший брат уже написав заяву на вступ і зараз вона обговорюється в партії. Володимир висловив бажання вступити в УДАР ще півроку тому. Пан Кличко-старший попередив брата, що для таких, як він, у партії «дуже високі вступні внески».

Андрій Підкуймуха

About Author

MiCT

Comments are closed.

Leave A Reply