Новини для українців всього свту

Saturday, Nov. 27, 2021

Успіхи боксерів

Автор:

|

Грудень 01, 2011

|

Рубрика:

Успіхи боксерів

Успіхом для українських боксерів завершився турнір у компанії братів Кличків K2 Promotions, який проходив у Харкові. Сергій Федченко (на фото) захистив титул чемпіона Європи за версією WBO в першій напівсередній вазі, а В’ячеслав Узєлков і Валерій Бражник перемогли в рейтинґових поєдинках.

Харків’янин Сергій Федченко (Професор) відстояв свій титул, здобувши перемогу за одноголосним рішенням суддів над Віллі Блейном із Франції. Пан Федченко активно розпочав бій, і вже в першому раунді рефері відрахував панові Блейну нокдаун: під час атаки француза Сергій вибухнув зустрічною комбінацією, яку увінчав точний правий прямий у голову, і Віллі опинився на настилі ринґу.

«Суперник був незручний — робив усе для того, щоби я погано виглядав на ринґу й мало себе показував. Мені довелося працювати з подвійною силою», — прокоментував поєдинок Сергій Федченко на післяматчевій прес-конференції.

В андеркарді турніру напівважковаговик В’ячеслав Узєлков нокаутував білоруса Дмитра Адамовича. У першому раунді пан Адамович побував у нокдауні, але врешті зміг достояти до четвертого. Результат зустрічі вирішив удар пана Узєлкова по печінці. А Валерій Бражник здобув важку перемогу над грузинським боксером Давидом Макарадзе за одноголосним рішенням суддів.

До речі, Віталій Кличко таки домовився про бій із колишнім чемпіоном Девідом Хеєм. Зокрема, повідомляється, що команди Кличка й Хея досягли остаточної згоди щодо бою. Найближчим часом буде підписано контракт і скликано прес-конференцію, присвячену цьому поєдинку, який відбудеться в березні наступного року в Німеччині. Як писав «Міст», 2 липня ц. р. Девід Хей програв Володимирові Кличку бій за звання абсолютного чемпіона.

Євген Клен

About Author

MiCT

Comments are closed.

Leave A Reply