Новини для українців всього свту

Wednesday, Oct. 20, 2021

Українці відправили суперників у нокаут

Автор:

|

Жовтень 02, 2020

|

Рубрика:

Українці відправили суперників у нокаут
Віктор Вихрист

Український боксер суперважкої ваги Віктор Вихрист здобув третю поспіль перемогу на професійному ринзі. У Дніпрі він нокаутував Габріеля Енгуему, найкращого боксера Іспанії. 28-річний українець завершив бій проти суперника вже в третьому раунді.
Зі стартового раунду Віктор вирішив працювати першим номером і зайняв центр рингу. Габріель кілька разів неприємно відповідав, однак отримав розсічення біля брови. У другому раунді українець провів хорошу атаку та доніс правий прямий. Іспанець дивом встояв на ногах і продовжив бій. Наприкінці раунду Вихрист повторив атаку й Енгуема був близький до того, щоб «поцілувати» канвас, але впав на суперника й уникнув нокдауну.
У третьому раунді Габріель кілька разів дістав обличчя Віктора лівим джебом і почав «спілкування». Українець відповів правим у щелепу, а потім продовжив атакувати іспанця широкими ударами. Наприкінці раунду Вихрист доставив до обличчя Енгуеми кілька ударів лівою й ефектно нокаутував суперника правим прямим. Для Вихриста це була вже третя перемога на професійному ринзі. Всі поєдинки він виграв дочасно. Віктор Вихрист дебютував у професіоналах у лютому ц. р. За 55 секунд він брутально нокаутував білоруса Андрія Мазаніка. А в другому поєдинку — харків’янина Семена Пахомова.
Сергій Богачук також накидав черговому супернику, дочасно перемігши в мексиканській Меріді місцевого боксера Алехандро Давілу, для котрого це вже друга поразка в кар’єрі. 25-річний українець просто побив суперника, котрий намагався боксувати з ним на рівних лише в першому раунді, по тому почала позначатися перевага Богачука. Досягненням Давіли стало лише те, що він став першим суперником Богачука, котрий протримався до шостого раунду. Саме після шостого раунду знесилений, утомлений, із розбитим носом мексиканець продовжувати бій відмовився.
А відомий український боксер Макс Бурсак ефектно продемонстрував, чий Крим. Відповідний допис він опублікував у Instagram. Це патріотична ілюстрація, де на жовто-синьому тлі було написано «Крим — це Україна». Українці похвалили боксера, зазначивши, що він — справжній патріот, на відміну від фанатів «русского міра» Усика та Ломаченка.
Ще один прихильник «русского міра», колишній боксер В’ячеслав Узелков, балотуватиметься на пост міського голови Вінниці від проросійської партії «Опозиційна платформа — За життя». «Мені дуже приємно бути в складі такої сильної команди, яка зробить наше місто найкращим. Мене найбільше турбують соціально незахищені мешканці міста та благоустрій Вінниці», — написав він в Instagram.
Як повідомляв «Міст», у вересні ц. р. українці також побили своїх суперників.

About Author

Meest-Online

Comments are closed.

Leave A Reply