Новини для українців всього свту

Thursday, Dec. 9, 2021

Українці побили своїх суперників

Автор:

|

Вересень 27, 2020

|

Рубрика:

Українці побили своїх суперників
Едуард Скавінський добряче потовк Дмитра Астрохова

Двоє українських боксерів, котрі не знали поразок, здобули свої чергові перемоги на турнірі в російському Єкатеринбурзі. Боксер суперсередньої ваги Едуард Скавінський (13-0, 7 КО) переміг одноголосним рішенням суддів суперника з Білорусі Дмитра Астрохова (16-8, 7 КО). Українець із третього раунду впевнено домінував на рингу, але перемогти дочасно не зумів, але став переможцем рішення суддів — 97:93, 98:92 і 96:94.
На цьому ж турнірі чергову перемогу здобув і Зоравор Петосян (9-0, 4 КО) над Євгеном Ваземом (9-12, 4 КО) із Росії. У другому раунді українець розбив супернику ніс й узявся його добивати. Росіянин витримав до четвертого раунду, де після затяжної серії ударів Петросяна відмовився продовжувати бій.
А тим часом Всесвітня боксерська рада (WBC) оприлюднила оновлений рейтинґ боксерів надважкого дивізіону. У ньому Олександр Усик поступається лише володарю пояса Тайсону Ф’юрі, та Деонтею Вайлдеру, котрий займає перше місце у цьому списку. Попри поразку від Ф’юрі, американець залишається лідером рейтинґу. Першу п’ятірку замикають Луїс Ортіс, Енді Руїс і Ділліан Вайт. Титул тимчасового чемпіона має росіянин Олександр Повєткін.
Як повідомляв «Міст», українські боксери займають високі місця у світових рейтинґах.

About Author

Meest-Online

Comments are closed.

Leave A Reply