Новини для українців всього свту

Thursday, Dec. 9, 2021

Українець Усик здолав британця Чісору

Автор:

|

Листопад 01, 2020

|

Рубрика:

Українець Усик здолав британця Чісору
Усик б’є Чісору

Олександр Усик (18-0, 13 КО) 31 жовтня переміг Дерека Чісору (32-10, 23 КО) в непростому поєдинку в Лондоні (Велика Британія). Британець обіцяв влаштувати війну українцю на рингу і з перших хвилин першого раунду кинувся на суперника. Олександр опинився під «обстрілом» ударів Дерека, котрий не соромився за потурання рефері однією рукою тримати опонента, а іншою бити.
Та Усик витримав стартовий тиск Чісори, котрий вже з другого раунду почав втомлюватися, а десь із четвертого просто почав сунути на українця, як танк. Олександр більше працював на ногах, ухиляючись від атак суперника і працюючи на контратаках.
У четвертому раунді українець побував на канвасі, але рефері вирішив, що не від удару, тому там не було нокдауна. Давши вимахатися супернику, Усик вирівняв бій, у сьомому раунді десь перехопив ініціативу, а у восьмому вже домінував.
Зібравши всі свої сили, в дев’ятій трихвилинці Чісора знову запрацював і змусив Усика зосередити свою увагу на захисті. Але надалі знову Олександра забезпечив собі перевагу, хоча Чісора продовжував сунути вперед, розмахуючи руками, сподіваючись спіймати суперника такими ударами.
Загалом Дерек серйозно перевірив Олександра, завдав йому достатню кількість ударів, які українець із честю витримав. Бій відбувався у високому темпі, Чісора йшов уперед на морально-вольових якостях до останнього, намагаючись завдати цільного удару, але Усик «пурхав, як метелик». За підсумками важкого 12-раундового поєдинку українець переміг одноголосним рішенням суддів — 117-112, 115-113, 115-113 і завоював титул WBO Inter-Continental Heavy.
Як повідомляв «Міст», Олександр Усик двічі ставав боксером року.

About Author

Meest-Online

Comments are closed.

Leave A Reply