Новини для українців всього свту

Thursday, Jul. 7, 2022

Свято українського боксу в Америці

Автор:

|

Листопад 03, 2016

|

Рубрика:

Свято українського боксу в Америці

Daily News Golden Gloves NY

В актовій залі Школи святого Юрія в Нью-Йорку відбувся перший в історії української діаспори США «Вечір любительського боксу». Вечір розпочався з виходу в ринг української й американської команд і виконання Гімну Америки (Максим Лозинський) та України (Ірина Рудик, співачка хору «Думка»). Українських боксерів представляли вихідці з різних частин України — Трускавець, Івано-Франківськ, Хмельницький, Харків, Донецьк, Ужгород. У непростих протистояннях проти титулованих спортсменів Америки наші хлопці змогли вибороти дві перемоги для командного заліку.
Сам вечір відбувся в українському стилі із народними танцями у виконанні танцювального ансамблю «Юність» та народними піснями, які виконав Максим Лозинський. Серед гостей були присутні українські професійні боксери Євген Хитров та Іван Голуб.
Хочеться відзначити фінальний поєдинок, у якому наш боксер Ігор Лаба здобув перемогу над фіналістом змагань Daily News Golden Gloves NY. Ще одну перемогу у нелегкому поєдинку приніс команді Павло Канищев. В одному з найтехнічніших боїв вечора Степан Рогульський, попри швидкість своїх рук досвід і волю до перемоги, все ж поступився за рішенням суддів п’ятиразовому чемпіону Daily News Golden Gloves NY, переможцю чемпіонату Америки 2015 року Браяну Цебалло. Українець Артем Орищенко, наймолодший учасник вечора (11 років), був нагороджений кубком за найкращу техніку.
Родзинкою спортивного свята стало освідчення одного із українських боксерів у коханні своїй обраниці після бою на рингу. Організатори вечора не забули про фуршет для гостей, яким частували публіку під час перерви. Вони висловили подяку всім, хто прийшов підтримати українську команду, й Українсько-американській організації «Держава».

Іван Бескид

About Author

Meest-Online

Comments are closed.

Leave A Reply