Новини для українців всього свту

Thursday, May. 6, 2021

Шлях до успіху — кулаками

Автор:

|

Квітень 28, 2016

|

Рубрика:

Шлях до успіху — кулаками
Беринчик - Ґарсія

Беринчик – Ґарсія

Минулий тиждень пройшов в Україні під знаком боксу. Були успіхи та невдачі. Спочатку Іван Редкач не зміг перемогти Луїса Круза. У поєдинку в легкій вазі в США судді після десяти раундів бою зафіксували нічию — 94-94, 94-93, 93-94. Українець невдало почав поєдинок, в другому раунді навіть побувавши в нокдауні, але в другій половині бою перехопив ініціативу й собі відправив пуерториканця двічі на настил рингу у восьмому та дев’ятому раундах. Як показала статистика після поєдинку, боксери завдали приблизно однакову кількість ударів, але все ж Іван виграв більше раундів, ніж Луїс. Утім, судді вирішили, що справедливішою буде нічия.
А «Українські отамани» здають свої позиції. У Лондоні вони програли перший поєдинок 1/4 фіналу шостого сезону Всесвітньої серії боксу проти команди «Британські левові серця». Єдину перемогу цього вечора здобув Валерій Харламов, котрий роздільним рішенням суддів переміг Деніса Радована.

Олександр Усик

Олександр Усик

Натомість Денис Беринчик здобув у Києві свою четверту перемогу у професійній кар’єрі. Олімпійський призер переміг непереможного Еміліано Мартіна Ґарсію. На останніх секундах четвертого раунду рефері зупинив побиття арґентинця та присудив українцю перемогу технічним нокаутом. Цікаво, що вихід Беринчика на ринг відкрив Олександр Усик. Сашко вийшов із булавою, а Денис — у вишиванці та шароварах. Мабуть, згадали своє «отаманське» минуле.
А за пояс чемпіона Європи в напівлегкій вазі українець Олег Малиновський побив росіянина Руслана Берчука. Реноме українського боксу підтримала й жінка. Тетяна Коб виграла бронзову медаль на олімпійському кваліфікаційному турнірі у Туреччині.

Євген Клен

About Author

Meest-Online

Comments are closed.

Leave A Reply