Новини для українців всього свту

Sunday, Aug. 1, 2021

«Отамани» спіткнулися

Автор:

|

Березень 17, 2016

|

Рубрика:

«Отамани» спіткнулися

Українські отамани

Невдалим видався вояж «Українських отаманів» у лігво «Китайських драконів». 12 березня наші боксери зазнали розгромної поразки з рахунком 1:4. Після трьох домашніх перемог виїзд у Китай став першим для українців цього сезону. Однак ця поразка майже не вплинула на шанси «отаманів» пробитися у плей-офф Світової серії боксу. Українці мають дев’ять очок, тоді як у «драконів» — сім. У наступних двох поєдинках «отаманам» буде досить взяти хоча б одне очко, тоді як китайцям треба перемагати «Кубинських приборкувачів», лідера групи, і сподіватися на дві розгромних поразки наших боксерів.
Натомість Євген Хитров, професійний український боксер, відстояв титул чемпіона Північної Америки за версією NABF. Українець здобув перемогу за очками над американцем Кеннетом Нілом. Зазначимо, що Євген завершував бій із розсіченням над лівим оком, що заважало йому бачити багато ударів суперника, але супернику не допомогло.
Потішив також і Сергій Демченко, котрий завоював вакантний титул чемпіона Європейського Союзу в напівважкій вазі. У столиці Італії Сергій переміг технічним нокаутом у десятому раунді італійця Мірко Річчі.

About Author

Meest-Online

Comments are closed.

Leave A Reply