Новини для українців всього свту

Tuesday, Oct. 4, 2022

«Отамани» розірвали коло невдач

Автор:

|

Березень 19, 2015

|

Рубрика:

«Отамани» розірвали коло невдач
Микола Буценко vs Куадо Асшафак

Микола Буценко vs Куадо Асшафак

«Українським отаманам» 12 березня в Лондоні вдалося нарешті перервати серію з трьох поразок і досягти перемоги над «Британськими лев’ячими серцями» з рахунком 4:1. Українська команда ще до початку зустрічі вийшла вперед із рахунком 1:0, оскільки в категорії до 49 кг британець Ешлі Вільямс не пройшов медичного обстеження й не був допущений до поєдинку з Хасанбоем Дусматовим.

Таким чином, першим того вечора був бій у категорії до 56 кг, де Микола Буценко протистояв Куадо Асшафак. Поєдинок вийшов дуже важким, перед останнім раундом на картках суддів було роздільне рішення: в одного — нічия, один бачив перемогу Буценка, ще один — Асшфака, але через сильне розсічення у боксера британської команди рефері зупинив двобій в останньому раунді, присудивши Буценкові перемогу технічним нокаутом.
У третьому поєдинку господарі зуміли повернути інтригу: у категорії до 64 кг один із лідерів «лев’ячих сердець» Семюел Максвелл одноголосним рішенням суддів переміг дебютанта «отаманів» Мгера Оганісянаа.
Але вже в наступному двобої українська команда гарантувала собі пальму першості в матчі. У категорії до 91 кг капітан української команди Денис Пояцика виграв два перших раунди у Житара Іонута-Мірела на всіх картках.
У третьому раунді рефері на рингу зупинив бій через глибоке розсічення в українця, але оскільки боксер вів за суддівськими записками, перемога за регламентом WSB дісталася саме йому.
Переможну крапку в заключному двобої поставив лідер «отаманів» у категорії до 75 кг Хоршід Норматов, котрий одноголосним рішенням суддів переміг Ентоні Фоулера. Таким чином, «Українські отамани» виграли 4:1, набрали 17 очок і залишилися на третьому місці в групі A, що може дозволити вітчизняній команді вийти в плей-оф.

About Author

Meest-Online

Comments are closed.

Leave A Reply