Новини для українців всього свту

Thursday, May. 6, 2021

«Отамани» продерлися у чвертьфінал

Автор:

|

Квітень 07, 2016

|

Рубрика:

«Отамани» продерлися у чвертьфінал

Українські отамани

Боксерська команда «Українські отамани» дуже вдало розпочали цей сезон. Громили будь-яких суперників, а потім — наче зламалися. У ніч з на 1 квітня в Гавані (Куба) «отамани» провели перенесений матч першого туру групового етапу Світової серії боксу, в якому з рахунком 0:5 програли «Кубинським приборкувачам». Кубинці сенсаційно поступилися в Україні, тому в рідних стінах були сповнені жаги реваншу, що їм вдалося з лишком зробити. Єдиним, хто зумів щось протиставити своєму супернику, став Денис Козарук, представник найлегшої категорії, котрий за оцінками одного судді виграв перший раунд, ще двоє віддали йому перевагу в четвертому, але все одно за підсумками поєдинку всі троє суддів віддали перемогу кубинцеві.
А 2 квітня «Українські отамани» поступилися вже «Турецьким завойовникам» у Туреччині. Рахунок поєдинку 4:1 був на користь господарів. Утім, українська команда зайняла друге місце в групі А і таки вийшла у чвертьфінал, де зустрінеться з «Британськими левовими серцями», котрі зайняли перше місце в групі «В».
Реноме українського боксу врятував Іван Голуб, котрий здобув перемогу технічним нокаутом у шостому раунді над небитим раніше еквадорцем Марлоном Агуасом. У другому раунді обидва боксери побували в нокдауні, а в шостому українець відправив на поміст рингу свого суперника вдруге, і на сьомий раунд той уже не вийшов, відмовившись від продовження боротьби.

Євген Клен

About Author

Meest-Online

Comments are closed.

Leave A Reply