Новини для українців всього свту

Thursday, Dec. 8, 2022

«Отамани» не здаються

Автор:

|

Березень 05, 2015

|

Рубрика:

«Отамани» не здаються
Володимир Продивус

Володимир Продивус

Професійний боксерський клуб «Українські отамани» виступив зі заявою щодо суддівства у Всесвітній серії боксу (WSB) у матчі з «Командою Росії» 21 лютого. Як писав «Міст», українці програли тоді 0:5, хоча рахунок і суперечив перебігу подій на рингу.

Володимир Продивус, президент української команди та Федерації боксу, висловив невдоволення діями суддів. «На мою думку, у поєдинку в Волгограді нашу команду відкрито пограбували та зробили це на очах у всього світу. Заплющувати очі на подібні речі не буду. У Росії в нас не тільки відібрали дві перемоги, а ще й позбавили наших боксерів шансів на подальшу боротьбу за олімпійські ліцензії. А це — більш ніж принципове питання для мене, як президента клубу та Федерації боксу України», — наголосив функціонер.
За правилами, команда не може подавати протести. Однак і не сидітиме склавши руки. «Ми вже висловили своє невдоволення керівництву WSB і надішлемо офіційний лист до дирекції AIBA з проханням з’ясувати ситуацію та зробити усе можливе, щоби подібного у змаганнях WSB не повторювалося», — поділився планами п. Продивус. А якщо лист буде проігноровано та подібне суддівське свавілля триватиме, «Українські отамани» знімуться зі змагань.
Між тим, 27 лютого «Українські отамани» стали єдиною командою, яка взяла очки у матчевій зустрічі з «Кубинськими приборкувачами» у п’ятому сезоні Всесвітньої серії боксу (WSB). Українці у Києві програли чинним чемпіонам і лідерам своєї підгрупи з рахунком 2:3, записавши собі в доробок один заліковий бал. Однак і в команди, і в уболівальників виникли запитання стосовно бою Володимира Матвійчука. За рішенням суддів, він програв Ясніеру Толедо Лопезу з рахунком 1:2. Хоча поєдинок був рівним і «отаман» більше заслуговував на перемогу. Надію подарував нам Хуршидбек Норматов, котрий упорався із стійким Арленом Лопезом Кардона. Усе вирішувалося у бою важковаговиків. Проте Сергія Корнєєва у п’ятому раунді нокаутовав міцний і дужий Еріснальді Костілья Савон, котрий увесь бій знущався та дражнив білоруського леґіонера української команди.

About Author

Meest-Online

Comments are closed.

Leave A Reply