Новини для українців всього свту

Saturday, Nov. 27, 2021

Недуги боксерів

Автор:

|

Грудень 15, 2011

|

Рубрика:

Недуги боксерів

Чемпіон світу з боксу в надважкій вазі Володимир Кличко переніс операцію. Спортсмену видалили камінь із нирок. 2 грудня його з болями в животі доправили до лікарні Дюссельдорфа. Тоді менеджер боксера Бернд Бенте повідомив, що всі симптоми вказують на камінь у нирках.

Наразі 35-річний спортсмен перебуває в одному з готелів Дюссельдорфа. «Усе минуло добре, ускладнень не було», — наголосив Бернд Бенте. Однак бій Кличко—Мормек, що мав відбутися 10 грудня й на який продали понад 30 тис. квитків, довелося перенести на 3 березня 2012 року.

А леґендарного боксера Мухаммеда Алі шпиталізували після того, як він знепритомнів. Це сталося у будинку спортсмена. 69-річний Алі потрапив до медичного центру. Як відомо, він страждає на хворобу Паркінсона. За словами представника пана Алі, боксер утратив свідомість, коли його вивели з автівки та провели до будинку. Після того якась жінка, вочевидь дружина Алі, викликала службу 911, і Мухаммеда забрали до лікарні.

Утім, уже недовзі чемпіон начебто святкував День подяки разом зі своєю родиною в Лас-Веґасі. «У його будинку у Феніксі — багато лікарів-фіхівців, деякі з них є відомими спеціалістами в галузі хвороби Паркінсона. Вони навіть стали друзями родини», — розповіло джерело, близьке до спортсмена. Пан Алі, до речі, міг знепритомніти через стрес після похорону колишнього чемпіона в надважкій вазі Джо Фрейзера.

 Роман Журба

About Author

MiCT

Comments are closed.

Leave A Reply