|

Червень 19, 2021

|

Микола Буценко

У Парижі провели Європейський ліцензійний турнір із боксу. На ньому українці вибороли чотири путівки на Олімпійські ігри в Токіо (Японія). Таким чином, Україну на Олімпіаді-2020 представлятимуть Олександр Хижняк (вагова категорія до 75 кг), Ярослав Харциз (вагова категорія до 63 кг), Микола Буценко (вагова категорія до 57 кг) та Анна Лисенко (вагова категорія до 69 кг).
Водночас Олена Медведенко, українська боксерка промоутерської компанії Top Boxing Generarion, стала чемпіонкою Європи за версією EBU у суперлегкій вазі (до 63,5 кг). У Бельгії одеситка перемогла місцеву боксерку Джеміллу Гонтарук одноголосним рішенням суддів — 97:93, 96:94, 98:92 і завоювала вакантний пояс. Олена стала другою чемпіонкою Європи серед професіоналів в історії України. Першою була Аліна Шатерникова далекого вже 1999 року.
А на шоу боксу під егідою В1 Boxing Promotions у Києві Владислав Сіренко здобув 17-ту перемогу на профі рингу. Його опонентом був 35-річний Невфель Уата, француз алжирського походження, зростом 2 ми, двоюрідний брат знаменитого футболіста Каріма Бенземи.
Українець повністю домінував в рингу, двічі відправив суперника в нокдаун у другому раунді, а коли в четвертій трихвилинці Уата впав утретє, рефері зупинив бій. Цього ж вечора Олег Малиновський переміг уродженця Намібії Натаніеля Какололо. Бій тривав усі десять раундів. Намібієць чинив гідний опір українцю та неабияк його побив. Але Олег переміг за очками рішенням більшості суддів: 97-93, 95-95, 97-93. Це його 28-ма перемога, вона допомогла завоювати пояс WBO Intercontinental у напівлегкій вазі.
Як повідомляв «Міст», Христина Лакійчук виборола срібну медаль на молодіжному чемпіонаті світу-2021.