Новини для українців всього свту

Monday, Jan. 24, 2022

Ломаченко декласував Коммі

Автор:

|

Грудень 12, 2021

|

Рубрика:

Ломаченко декласував Коммі
Василь Ломаченко святкував перемогу з прапором свого рідного міста Білгород-Дністровський, а не України

На леґендарній арені «Медісон Сквер Ґарден» у Нью-Йорку Василь Ломаченко провів другий бій цього року, в якому суперником українця став ґанський боксер Ричард Коммі. У першому раунді суперники придивлялися один до одного, особливо не нагнітаючи. Однак український боксер увімкнув швидкість, яка була значно вищою, ніж у ґанця. Василь завдавав потужних ударів, проводив серію атак, а Ричарду залишалося лише захищатися.
У четвертому раунді Коммі виступав першим номером. Василь дозволив йому щось створити, але й сам не забував бити по супернику. А в п’ятому раунді більше почав залучати ліву руку, влучаючи по голові та корпусу ґанця.
У шостому раунді останній пішовши у наступ, але наштовхнувся на потужний опір. Відтак у сьомому раунді опинився у нокдауні, але зумів повернутися в бій. Василь не мав наміру знижувати темп, завдавши другого силового раунду, після якого у ґанця підкосилися ноги.
Перед початком восьмого раунду лікар його оглянув і дозволив продовжити бій. У дев’ятому раунді Коммі вперше здивував українця, провівши швидку серію ударів, які змусили відступати. Ломаченко відповів супернику, але отримав два зауваження від арбітра: за те, що притиснув голову Ричарда вниз, і за удар після того, як арбітр зупинив бій.
Надалі боксери показували рівний бій, діяли акуратно, але не забували проводити атаки. Але в 12-му раунді Василь вирішив тиснути Ричарда та став заганяти його в кут. А тоді влучив по супернику так, що той упав на українця, але не на канвас. На останніх секундах Ломаченко затис суперника біля канатів, але вирішив не добивати і дочекатися ґонґу. Одностайним рішенням суддів перемогу здобув українець: 117:110, 119:108, 119:108.
Як повідомляв «Міст», Василь Ломаченко побив Накатані Масаесі.

About Author

Meest-Online