Новини для українців всього свту

Saturday, Jun. 19, 2021

Кров на арені

Автор:

|

Травень 10, 2012

|

Рубрика:

Кров на арені

Невдачею для боксера В’ячеслава Сенченка, чемпіона світу в другій напівсередній вазі за версією WBA, завершився вечір боксу в Донецьку. Українець дочасно програв іменитому американському претенденту Полі Маліньяджі. Бій проходив на футбольному стадіоні «Донбас-Арена», щоправда, незважаючи на серйозну промо-кампанію, особливого ажіотажу не викликав. Тим не менш, бокс вийшов видовищний.

У перших п’яти раундах було складно віддати комусь певну перевагу. Маліньяджі намагався діяти розкуто, але у відповідальний момент був обережним і не оголяв тилів. Трохи сміливіше в ринзі працював Сенченко.

До цього моменту вже чітко сформувалася проблема українця — від реґулярних ударів супротивника фактично повністю запливло ліве око В’ячеслава. Пішла кров, і цей момент пильно контролював рефері матчу Смогер. Маліньяджі прогнозовано намагався поцілити в те саме місце знову й знову. Бій був зупинений у дев’ятому раунді. Рефері в ринзі втрутився в момент чергової атаки Маліньяджі — технічний нокаут. Таким чином, Сенченко зазнав першої поразки в професійній кар’єрі та програв титул WBA. Маліньяджі ефектно повернувся на боксерський Олімп чемпіоном світу.

 Роман Журба

About Author

MiCT

Comments are closed.

Leave A Reply