Новини для українців всього свту

Friday, Aug. 19, 2022

Крізь пекельний біль

Автор:

|

Січень 05, 2012

|

Рубрика:

Крізь пекельний біль

Переможець турніру Super Six за звання найсильнішого боксера світу в другій середній вазі Андре Ворд зізнав­ся, що у вирішальному поєдинку виборов титул WBС у Карла Фроча, долаючи найжахливіший біль у своєму житті. Сам боксер стверджує, що отримав це ушкодження ще до бою, але вирішив не відкладати його вдруге, адже поєдинок уже раз переносився.

«Ми приїхали в Атлантик-сіті за десять днів до бою, і я проводив спаринґ із Дафіром Смітом. Після одного з моїх ударів, що влучив Смітові в чоло, я зрозумів, що з моєю рукою щось не так. Потім відчув біль, і ми пішли до лікаря, який, зробивши рентґен, сказав, що перелому немає, є лише сильний забій. До бою рука дуже боліла, але в мене не було іншого вибору, як вийти на ринг», — розповів спортсмен.

«На початку поєдинку з Фрочем завдяки викиду адреналіну я не відчував болю, але після шостого раунду він повернувся й посилився, такого я ще ніколи не переживав. Біль наче пронизував усе моє тіло аж до п’ят. Саме тому після бою я сказав, що це — незвичайна перемога: я продемонстрував трохи мужності на ринґу, чи не так?» — зазначив чемпіон.

 Роман Журба

About Author

MiCT

Comments are closed.

Leave A Reply