Новини для українців всього свту

Saturday, Oct. 1, 2022

Кличко розлучається після 25 років шлюбу

Автор:

|

Вересень 03, 2022

|

Рубрика:

Кличко розлучається після 25 років шлюбу
Віталій Кличко

Віталій Кличко, міський голова Києва, зізнався, що таки розлучається зі своєю дружиною Наталею після 25 років шлюбу. Чутки про те, що подружжя вже не разом, з’являлися вже багато разів. Але цього разу мер сам їх підтвердив. Він нагадав, що вони з дружиною давно живуть у різних країнах. «Багато років різні інтереси, різне життя. І ми вирішили вже оформити це офіційно. Це бажання обох сторін. У нас залишилися гарні взаємини, ми поважаємо одне одного, діти вже дорослі, і життя триває», — зазначив колишній боксер. На запитання, чи вільне його серце, Віталій відповів: «Воно зайняте Києвом. Як тебе не любити, Києве мій?».
Нагадаємо, що Віталій і Наталія побралися 26 квітня 1997 року. У них є троє дітей: сини Єгор-Деніел і Максим і донька Єлизавета-Вікторія. Минуле Різдво Наталія Кличко святкувала з трьома дітьми та без чоловіка. Рік тому Віталій Кличко розказував, що іноді бачиться з дружиною та не шукає спокус.
Після розлучення Наталя у жартівливій формі поскаржилася на відсутність чоловіка у будинку. Жінка показала себе на відео з інструментом у руках біля несправного крану на кухні, який, вочевидь, їй довелося лагодити самостійно.
Цікаво, що також після 25 років шлюбу розлучається з дружиною й Джеймс Гетфілд, лідер рок-гурту Metallica. Джеймс подав документи на розлучення з Франческою у штаті Колорадо. При цьому вони спілкуються, адже мають спільних дітей. Пара познайомилася 1992-го й одружилася 1997 року. У них є дві доньки та син. Джеймс упродовж багатьох років дякував Франчесці за те, що допомагала йому у важкі часи, в т. ч. з проблемами з керуванням гнівом.
Як повідомляв «Міст», Віталій Кличко зустрівся з громадою Чикаґо.

Тамара Кудрявченко, УП

About Author

Meest-Online