Новини для українців всього свту

Thursday, Jul. 7, 2022

Кличко продав олімпійське «золото»

Автор:

|

Квітень 05, 2012

|

Рубрика:

Кличко продав олімпійське «золото»

У Києві відбувся Другий благодійний гала-вечір Фонду братів Кличків, на якому збирали кошти на спортивні й освітні проекти. Підтримати благодійну ініціативу чемпіонів до української столиці з’їхалося понад 150 гостей із різних куточків світу. Загальна сума пожертв склала близько 1,5 млн USD.

Головний лот благодійного аукціону — олімпійську медаль Володимира Кличка, яку він завоював 1996 року в Атланті, — продали за 1 млн USD. Проте медаль, як і раніше, залишатиметься в абсолютного чемпіона світу в надважкій вазі. Річ у тому, що одразу ж після продажу лота представник покупця оголосив про бажання благодійника на знак поваги повернути медаль чемпіону.

«Ця медаль принесла успіх як Віталію, так і мені. Вона стала основою нашого професійного успіху й тим ключем, що відімкнув для нас багато дверей. Наша мрія стала реальністю. І завдяки коштам, які заплатив за цю золоту нагороду благодійник, ми також зможемо втілити в життя мрії сотень тисяч українських дітей. Від імені цих дітей, їхніх батьків і вчителів я дякую вам за небайдужість», — сказав Володимир.

 Петро Йосип

About Author

MiCT

Comments are closed.

Leave A Reply