Новини для українців всього свту

Monday, May. 16, 2022

Четвертий нокаут Усика

Автор:

|

Червень 05, 2014

|

Рубрика:

Четвертий нокаут Усика

Спортсмени під час зважування перед боєм

В Одесі 31 травня ц. р. відбувся великий вечір боксу. Олімпійський чемпіон Олександр Усик провів четвертий бій на професійному рингу (в усіх трьох попередніх нокаутував суперників). Цього разу наш козак переміг технічним нокаутом арґентинця Сезара Давида Кренса в рейтинґовому восьмираундовому поєдинку.

Після розвідки в першому раунді, уже з другого Сашко взявся наполегливіше підбиратися до арґентинця. І наприкінці третього раунду одна з атак українського боксера завершилася нокдауном для Кренса. У четвертому раунді Усик зміг іще більше розвинути свій успіх, ударивши по печінці суперника так, що той більше не зміг продовжити бій. А секунданти Кренса, не витримавши побиття свого підопічного, змушені були викинути на ринг рушник. Після цього рефері зафіксував перемогу Олександра Усика технічним нокаутом.
Цей бій став для українця четвертим виграним поєдинком із чотирьох на професійному ринзі. У Кренса — 21 перемога й вісім поразок. Відомо, що арґентинця на батьківщині називають «Росіянином», оскільки він має російське коріння. Його дідусь був родом із Росії.

About Author

Meest-Online

Comments are closed.

Leave A Reply