Новини для українців всього свту

Sunday, Dec. 4, 2022

Білорусь позбавили права на ще один ЧС

Автор:

|

Лютий 07, 2021

|

Рубрика:

Білорусь позбавили права на ще один ЧС
Олександр Лукашенко, нелегітимний президент Білорусі

Виконавчий комітет Міжнародного союзу п’ятиборства (UIPM) проголосував за перенесення ЧС з п’ятиборства з Мінська до іншої країни. «Виконавчий комітет UIPM уважно стежив за розвитком подій у Білорусі в останні місяці й оцінював життєздатність Чемпіонату світу з п’ятиборства 2021-го, який мав відбутися в Мінську. Також UIPM взяв до уваги санкції, введені Міжнародним олімпійським комітетом проти Національного олімпійського комітету Білорусі», — поділився Клаус Шорманн, президент UIPM.
Також відповідне рішення пояснили нестабільністю в приймаючій державі та врахуванням небажання представників багатьох країн зараз їхати до Білорусі. Відомо, що ЧС із п’ятиборства має відбутися 7-13 червня ц. р., тепер його прийматиме інша держава.
Як писав «Міст», нещодавно Міжнародна федерація гокею позбавила Білорусь права проводити ЧС із хокею 2021-го через міжнародні санкції та складну політичну ситуацію в країні. Чемпіонат мав відбутися з 21 травня по 6 червня 2021 року в Мінську та Ризі. Його також прийме тепер хтось інший.

About Author

Meest-Online

Comments are closed.

Leave A Reply