Новини для українців всього свту

Sunday, Jan. 23, 2022

Біатлонні «бронзи» та «срібло»

Автор:

|

Березень 04, 2021

|

Рубрика:

Біатлонні «бронзи» та «срібло»
Юлія Джима

У рамках чемпіонату світу з біатлону в словенській Поклюці відбулася жіноча естафета. Збірна України в складі Анастасії Меркушиної, Юлії Джими, Дарини Блашко й Олени Підгрушної зуміли стати бронзовими призерами гонитви. На фінальному колі вони боролися зі збірною Німеччини, проте на останніх метрах Олена Підгрушна поступилася Францисці Пройс менше секунди, остання виявилася витривалішою. Загалом українки використали сім додаткових набоїв, натомість німкені — п’ять.
А Руслан Ткаленко завоював бронзову медаль у спринтерській гонитві на етапі Кубка IBU в словацькому місті Брезно-Осрбля. Він відпрацював без хиб на рубежах, а пристойна швидкість дозволила українцеві посісти третє місце. Ще один українець, Андрій Доценко, пройшовши чисто стрільбу, був дещо повільнішим, тому став восьмим.
Там же Ганна Кривонос завоювала перший у дорослому кар’єрі особистий подіум, вигравши «срібло» в гонитві переслідування. Лише останній із 20 пострілів не скорився українці, що дозволило їй піднятися з четвертого на друге місце.
Як повідомляв «Міст», українці здобули медалі чемпіонату Європи з біатлону.

About Author

Meest-Online

Comments are closed.

Leave A Reply