Новини для українців всього свту

Friday, May. 27, 2022

Біатлоністи задніх не пасуть

Автор:

|

Квітень 08, 2022

|

Рубрика:

Біатлоністи задніх не пасуть
Дмитро Підручний

З усього світу продовжує надходити допомога українцям у боротьбі з російськими загарбниками. Українська біатлоністка Анастасія Меркушина розповіла, що збірна Норвегії також приєдналася до допомоги — надіслали захисну амуніцію для українських захисників. «У мене не вистачить слів, щоб описати, як я вдячна збірній Норвегії за допомогу й підтримку. Час, коли світ залишається разом і ми всі допомагаємо одне одному, це ера не говорити, а робити! Мені дуже пощастило бути частиною біатлонної родини, дякую, хлопці! Гадаю, що ваше пожертвування врятує багато життів», — зазначила вона.
А от біатлоністи Артем Прима та Дмитро Підручний, учасники Олімпіад та ЧС у складі збірної України, пішли захищати Україну від вторгнення російських загарбників. Причому, їх не потрібно вчити стріляти. Окупантів вони зможуть вражати з будь-якої дистанції.
Свою чергою, Міжнародний союз біатлоністів одноголосно призупинив членство Росії та Білорусі в своїй організації. У виконкомі вважають несправедливим, щоб національні федерації країн-аґресорів, які розв’язали війну в Україні, продовжували бути членами IBU, тоді як українська федерація свою діяльність призупинила.
«Обидві федерації порушили гуманітарні зобов’язання, прописані в Конституції IBU. Ці порушення з боку Росії та Білорусі завдають шкоди репутації IBU та біатлонного спорту. Виконком дуже уважно стежитиме за розвитком цієї ситуації та переглядатиме це рішення у разі зміни обставин», — йдеться у повідомленні. Конгрес IBU розгляне питання зупинення членства Росії та Білорусі на засіданні, призначеному на 15-19 вересня ц. р., якщо до цього часу не буде скасоване виконкомом IBU.
Як повідомляв «Міст», Дмитро Підручний перемагає навіть не у сезон.

About Author

Meest-Online

Comments are closed.

Leave A Reply