Новини для українців всього свту

Sunday, Aug. 1, 2021

Абсолютним чемпіоном Італії з паверліфтингу став українець

Автор:

|

Липень 30, 2015

|

Рубрика:

Абсолютним чемпіоном Італії з паверліфтингу став українець
Любомир Мосейчук

Любомир Мосейчук

У Боргосесія, що у провінції Вертічеллі (Ломбардія) відбувся італійський чемпіонат жиму лежачи. Участь у ньому взяли 115 атлетів, віком від 12 до 69 років з усієї Італії. Серед переможців чемпіонату — українець Любомир Мосейчук.
Спортивну кар’єру він розпочав у 16 років. В Україні виконав норматив майстра спорту, займався та тренував хлопців у коломийському ЖДК. Життя склалося так, що мусів покинути Україну, приїхавши працювати в Італію, проте зі спортом не розпрощався. 2011-го він став срібним призером чемпіонату Італії з жиму лежачи у ваговій категорії до 89 кг.
2012 року спортсмен виборов срібло на чемпіонаті світу у Франції. Потім були перемоги на реґіональних і національних змаганнях. 2013-го Любомир став незаперечним чемпіоном на відкритому турнірі в Україні з жиму лежачи у Тернополі. Свою перемогу спортсмен присвятив дружині-тернополянці. За підсумками 2013-2014 рр. п. Мосейчук був нагороджений званням «Кращий спортсмен року Італії».
Коли збирався на змагання у місто Боргосесія, шестирічний син Давидко попросив: «Татку, привези мені величезного кубка!» Як же міг батько не потішити сина — блискуча перемога й як результат, абсолютний чемпіон Італії із паверліфтингу.

Марія Підодвірна

About Author

Meest-Online

Comments are closed.

Leave A Reply