23 медалі на міжнародному турнірі з боротьби

|

Березень 13, 2021

|

Оксана Лівач

У Києві провели міжнародний турнір з боротьби, у якому взяли участь борці з 35 країн, котрі виступають у греко-римському і вільному стилях. За підсумками змагань, Україна здобула 23 медалі, чотири з яких — золоті. Українські вільники, хлопці та дівчата, виграли командний залік, а представники греко-римського стилю посіли друге місце.
У греко-римській боротьбі єдиним переможцем в українській збірній став Семен Новиков, котрий здобув перемогу у ваговій категорії до 87 кг, Тебріз Насибов (до 63 кг), Володимир Яковлєв (до 77 кг) і Дмитро Пишков (до 77 кг) здобули по «бронзі».
У вільній боротьбі українці виграли сім медалей, але не здобули «золота». «Срібло» завоювали Андрій Джелеп (до 61 кг), Данило Підліпенець (до 92 кг), Валерій Андрійцев (до 97 кг) та Олександр Хоцяновський (до 125 кг). З бронзовими медалями на турнірі виявилися Олексій Борута (до 70 кг), Касум Касумов (до 74 кг) і Магомед Закарієв (до 97 кг).
Відразу 12 нагород опинилися на рахунку жінок. Золоті медалі отримали: Оксана Лівач у ваговій категорії до 50 кг, Аліна Грушина — до 55 кг, і Катерина Зелених — у вазі до 59 кг. «Срібло» виграли Христина-Зоряна Демко (до 55 кг), Ірина Харів (до 57 кг) та Ілона Прокопевнюк (до 62 кг), «бронзу» вибороли Ірина Гусяк (до 53 кг), Олександра Хоменець (до 55 кг), Юлія Лісовська (до 59 кг), Софія Бондар (до 59 кг), Оксана Кухта (до 65 кг) і Маноло Скобельська (до 65 кг).
Раніше «Міст» розповідав про перші у новому році медалі борців.