Новини для українців всього свту

Wednesday, Oct. 20, 2021

Зеленський прагне розвитку ІТ-індустрії в Україні

Автор:

|

Вересень 16, 2020

|

Рубрика:

Зеленський прагне розвитку ІТ-індустрії в Україні
Володимир Зеленський

Президент України підписав указ № 371/2020 щодо створення сприятливих умов для розвитку ІТ-індустрії в Україні. Відтак доручив Кабінету Міністрів у тримісячний термін розробити та винести на розгляд Верховної Ради України законопроєкти, спрямовані на стимулювання здійснення господарської діяльності у сфері інформаційних технологій.
Зокрема, мова йде про лібералізацію трудових взаємин між юридичними особами, що здійснюють діяльність у сфері інформаційних технологій, та ІТ-фахівцями; визначення тимчасових особливостей оподаткування доходів у вигляді заробітної плати ІТ-фахівців; удосконалення порядку здійснення процесуальних дій під час кримінального провадження з метою унеможливлення необґрунтованого втручання у діяльність юридичних осіб, що здійснюють діяльність у сфері інформаційних технологій.
Також президент наполягає, що уряд має забезпечити вдосконалення процедур отримання ІТ-фахівцями, які є іноземцями або особами без громадянства й імміґрують до України, дозволу на імміґрацію й одержання роботодавцем дозволу на працю іноземців та осіб без громадянства.
Володимир Зеленський також заявив про намір зробити Харків українською «Кремнієвою долиною» та столицею машинобудування й оборонної промисловості. За його словами Зеленського, помітні зміни у місті можуть відбутися впродовж найближчих кількох років. «Свого часу Павло Тичина питав: «Харків, Харків, де твоє обличчя?» Так от, переконаний — уже за кілька років і без того симпатичне обличчя Харківщини буде ще розумнішим, ще більш вольовим і ще щасливішим», — додав глава держави.
Як повідомляв «Міст», раніше в Україні презентували цифрові паспорти.

About Author

Meest-Online

Comments are closed.

Leave A Reply