Новини для українців всього свту

Saturday, Dec. 4, 2021

Засудили мільярдера

Автор:

|

Грудень 20, 2011

|

Рубрика:

Суд Нью-Йорка засудив мільярдера Раджа Раджаратнама, керівника інвестиційного фонду Galleon, до 11 років ув’язнення за торгівлю інсайдом. Крім того, він має сплатити штраф розміром 10 млн USD. 54-річний Раджаратнам — головний учасник найгучнішої справи про торгівлю внутрішніми корпоративними даними в історії США. На момент арешту його статки становили 1,5 млрд USD. Пан Раджаратнам обіймав, за інформацією журналу Forbes, 236-ту позицію серед 400 найбагатших американців. Як сказав Річард Голвел, суддя федерального суду Мангеттена, засновник гедж-фонду Galleon заробив на незаконній торгівлі понад 50 млн USD.

Після судового процесу, що тривав два місяці, у травні 2011-го виходець зі Шрі-Ланки був визнаний винним за п’ятьма епізодами змови й дев’ятьма епізодами шахрайства із цінними паперами. Суддя вирішив не відпускати Раджа Раджаратнама під заставу. Він повинен прибути до в’язниці 28 листопада. Обвинувачення вимагало засудити фінансиста до 20 років позбавлення волі, однак захист наполягав на більш м’якому покаранні.

Пан Раджаратнам страждає на гостру форму діабету, а також потребує пересадки печінки. Стан його здоров’я було враховано при ухваленні вироку. Крім того, Радж Раджаратнам був філантропом і надав благодійну допомогу жертвам землетрусу в Пакистані та постраждалим унаслідок терактів 11 вересня.

Ярослава Добросинець

About Author

MiCT

Comments are closed.

Leave A Reply