Новини для українців всього свту

Tuesday, Nov. 30, 2021

Заблукалі в кукурудзяному лабіринті

Автор:

|

Грудень 20, 2011

|

Рубрика:

У місті Данверсі (штат Массачусетс) сімейна пара з дітьми заблукала в лабіринті на кукурудзяному полі. Інцидент трапився на фермі Connors Farm. Родина приїхала на ферму спеціально, щоби погуляти в лабіринті. За якийсь час туристи зрозуміли, що не можуть знайти вихід самотужки. Надворі почало сутеніти, і дорослі члени родини запанікували. Тоді вони вирішили зателефонувати в службу порятунку та попросити відшукати їх.

Жінка зв’язалася з оператором екстреної служби й описала їхнє становище. Оператор заспокоїв її, пообіцявши, що сім’ю незабаром урятують. На допомогу подружжю з дітьми було скеровано наряд поліції зі собакою. Оператор порадив голові родини голосно кричати, щоби псові було легше зорієнтуватися в просторі. Через десять хвилин після того, як поліція прибула на місце події, сім’ю було врятовано. Виявилося, що відвідувачі кукурудзяного лабіринту перебували приблизно за 8 м від виходу.

«99 % людей, що ходять по лабіринту, радіють, коли губляться й не можуть знайти вихід, це повинен бути позитивний сімейний досвід. Нам шкода, що ця сім’я заблукала, адже ми не зацікавлені в тому, щоби хтось губився й телефонував у 911», — зазначив Боб Коннорс, господар ферми.

Пан Коннорс також заявив, що хотів би встановити пам’ятну табличку в тому місці, де заблукали відвідувачі лабіринту. «Я не хочу їх образити, тому поки що не вирішив, що буде написано на табличці. Може, просто «Знамените місце», і люди самі будуть вловлювати зміст, читаючи поміж рядків», — сказав він.

Сніжана Непийпиво

About Author

MiCT

Comments are closed.

Leave A Reply