Новини для українців всього свту

Saturday, Dec. 4, 2021

Виходець з України — під судом

Автор:

|

Грудень 20, 2011

|

Рубрика:

Марат Михайлич, що походить з України, зізнався в скоєнні кількох пограбувань банків на території штатів Нью-Йорк і Нью-Джерзі. Слухання в його справі відбулися 13 жовт­ня у федеральному суді Брукліна в Нью-Йорку. Із грудня 2010-го до березня 2011 року 36-річний Михайлич пограбував дев’ять банків на загальну суму близько 70 тис. USD. Оскільки пограбування почалися в період різдвяних канікул, Марат Михайлич отримав прізвисько «Бандит у свята».

У лютому ц. р. пан Михайлич очолив список найрозшукуваніших ФБР злочинців. Спіймали пі­дозрюваного 29 берез-

ня ц. р. у нью-йоркському районі Квінс. Під час арешту чоловік не чинив опору й охоче йшов на контакт зі слідством. Знайти українця вдалося завдяки його власним помилкам. За даними слідства, 28 березня Марат Михайлич пограбував Cathay Bank в Едісоні (штат Нью-Джерзі), після чого викликав таксі. Водій авто, побачивши в пана Михайлича пістолет, кинувся навтьоки. Тоді грабіжник сам сів за кермо й зник. Пізніше оголошений у розшук автомобіль Toyota Camry знайшли в районі Квінс, де потому заарештували й самого злочинця.

Марат Михайлич приїхав у Нью-Йорк із Каліфорнії в грудні 2010 року. За даними слідства, на злочини вихідця з України штовхнула героїнова залежність. Згідно з американським законодавством, панові Михайличу загрожує понад 15 років тюремного ув’язнення.

Олег Садовий

About Author

MiCT

Comments are closed.

Leave A Reply