Новини для українців всього свту

Monday, Oct. 3, 2022

Українські школярі виграли гран-прі на конкурсі з IT

Автор:

|

Травень 31, 2018

|

Рубрика:

Українські школярі виграли гран-прі на конкурсі з IT

На світовому фіналі міжнародного конкурсу «Інфоматрікс» із робототехніки й інформаційних технологій, учасники з України вперше взяли гран-прі, а також «золото», два «срібла» і шість «бронз» у різних номінаціях. Олег Пустовойт, тренер української команди й учитель інформатики школи № 65 із Одеси, розповів, що золотих відзнак українські школярі не здобували сім років поспіль.
За його словами українці добре показали себе у номінаціях програмування, апаратні пристрої, комп’ютерні мистецтва, короткий фільм і багато номінацій робототехніки. На останній номінації в конкурсі показують кращі роботи учасників до 18 років в світі. Також він додав, що учні його школи вже третій рік поспіль привозять в Україну призові місця.
Олег Пустовойт уточнив, що команда складалася з учасників з Києва, Одеси, Житомира, Кам’янця-Подільського та Тарутина Одеської області. Гран-прі конкурсу в номінації «Програмування» отримав Ігор Мелехов, 11-класник із Чернігова. «Я щасливий, радий, що праця виправдала себе», — сказав він.
На думку тренера, важлива була не просто якість робіт, а вміння їх презентувати та продемонструвати англійською журі свій рівень. Крім цього, учасники з України стали найкращими в конкурсі з перегонів дронів.
Загалом у конкурсі брали участь конкурсанти з 43-х країн, було представлено близько 400 проектів. Україна 2018 року взяла гран-прі вперше.

Роман Ганкевич, Zaxid.net

About Author

Meest-Online

Comments are closed.

Leave A Reply