Новини для українців всього свту

Wednesday, Dec. 8, 2021

Українські ІТ-компанії різко наростили прибутки

Автор:

|

Червень 05, 2021

|

Рубрика:

Українські ІТ-компанії різко наростили прибутки

IТ-компанії в Україні, які безпосередньо надають послуги іноземним клієнтам, у перші три місяці цього року отримали на 32 % більше виплат, ніж за аналогічний період 2020-го. Про це свідчить дослідження компанії Payoneer про діяльність українців на міжнародних ринках.
Серед топ-5 категорій, які отримали найбільше виплат за перший квартал цього року: фрілансери, онлайн-продавці, IT-компанії, стокери (фотографи, які заробляють на фотостоках) і креатори на соціальних платформах.
«У першому кварталі ц. р. найбільші суми українцям приніс фріланс. Його наздоганяє електронна комерція, де отримали на 6 % менше. Виплати онлайн-продавцям перевищили зарахування IТ-компаній на 150 %. Водночас IT-компанії отримали уп’ятеро більше виплат, ніж стокери. Зарахування останнім виявилися на 9 % вищими, ніж у креаторів на соціальних платформах», — йдеться в повідомленні.
Також у Payoneer наголосили, що за перший квартал ц. р. українці отримали на 47 % більше виплат, ніж за перші три місяці 2020-го. «Якщо порівнювати результати українців упродовж перших трьох місяців 2020-го і 2021 року, то найвищий приріст у стрімерів — зарахування від live-трансляцій зросли на 1071 %, або майже у 12 разів.
Транспортні компанії отримали на 703 % більше виплат, креатори на соціальних платформах — на 140 %», — додали в Payoneer. При цьому, в першому кварталі ц. р. онлайн-викладачі отримали на 63 % більше виплат, ніж у першому кварталі 2020-го. Зарахування українським фрілансерам також зросли — на 23 %.
Як повідомляв «Міст», японці купують одного з найбільших IT-роботодавців.

Олена Буркало, «Кореспондент»

About Author

Meest-Online

Comments are closed.

Leave A Reply