Новини для українців всього свту

Friday, May. 7, 2021

У Мемфісі заворушення після вбивства афроамериканця під час арешту

Автор:

|

Червень 13, 2019

|

Рубрика:

У Мемфісі заворушення після вбивства афроамериканця під час арешту

24 поліцейських постраждали в місті Мемфіс, штат Теннессі, в результаті протестів, що почалися після того, як співробітники служби федеральних маршалів вбили чоловіка при спробі його заарештувати 12 червня, повідомляє “Бі-бі-сі”.

За попередніми даними, чорношкірий американець, 21-річний Брендон Веббер, який перебував у розшуку за кількома ордерами, спробував протаранити автомобілі правоохоронців. Після того як він вийшов з машини зі зброєю, офіцери служби маршалів відкрили вогонь, повідомив представник Бюро розслідувань штату Теннессі Келі Макалістер.

Як уточнює Daily Memphian з посиланням на родича загиблого, в чоловіка було здійснено близько 20 пострілів.

На вулиці Мемфіса вийшли сотні обурених вбивством громадян. Багато кидали в поліцейських каміння, цеглу та інші предмети. За словами уповноваженої округу Шелбі Тамі Сойєр, до протестів приєдналися близько 300 осіб. В результаті заворушень постраждали, щонайменше, 24 поліцейських, пошкоджено безліч автомобілів міської поліції, вибиті вікна в місцевій пожежній частині.
Через три години протистояння поліція застосувала сльозогінний газ для розгону натовпу. Начальник поліції міста Майкл Реллінгс висловив подяку тим учасникам протесту, які не виявляли агресію по відношенню до поліцейських. Розслідування інциденту зі стріляниною буде продовжено.

About Author

meest-online.com

Comments are closed.

Leave A Reply