Новини для українців всього свту

Thursday, May. 26, 2022

У Львові відкриють другий в Україні музей науки

Автор:

|

Квітень 29, 2021

|

Рубрика:

У Львові відкриють другий в Україні музей науки
Так виглядатиме музей науки

У Львові відкриють перший на Західній Україні інтерактивний музей науки. Його створять за сприяння Малої академії наук України на основі напрацювань Tech StartUp School національного університету (НУ) «Львівська політехніка». Музей облаштують у центрі Львова, на вул. Січових Стрільців. Там раніше працював коледж інфокомунікації, його переносять у приміщення на вул. Володимира Великого. Навчальний центр і наукові лабораторії, якими користувалися студенти коледжу, доповнять великим музеєм площею 1 тис. кв. м.
«Цей музей буде не просто виставковий та інтерактивний. Він слугуватиме для навчальних цілей, розвитку науки й інновацій. Там будуть не лише експонати, але й лабораторії для студентів, школярів, молодих підприємців, котрі будуть взаємодіяти між собою», — розповів Назар Подольчак, директор Tech StartUp School та Наукового парку.
У жовтні 2020-го такий музей відкрили в Києві та запланували у Львові, Маріуполі і Полтаві. Головна мета — зацікавити дітей, проявити у них інтерес до науки, популяризувати фізику, хімію, біотехнології, інформаційні технології. Тоді Юрій Бобало, ректор НУ «Львівська політехніка», підписав меморандум з Оксеном Лісовим, директором Національного центру «Мала академія наук України» щодо створення інтерактивно-освітнього музею у Львові.
Гроші на облаштування обіцяють виділити з державного бюджету. За словами п. Подольчака, це близько 12-15 млн грн. У приміщенні коледжу вже почали ремонт. При вчасному фінансуванні музей відкриють ще цього року. «Це буде такий музей, який уже працює у Києві. Але будемо додавати свою особливість. Маємо інноваційний підрозділ Tech StartUp School із навчальними програмами, винаходами. Додамо свої експозиції винаходів і стартапів», — підсумував він.
Як повідомляв «Міст», стартував збір коштів на музей спорту.

Орися Шиян, Zaxid.net

About Author

Meest-Online

Comments are closed.

Leave A Reply