Новини для українців всього свту

Friday, Dec. 2, 2022

У чернівецькому університеті виплачують криптостипендії

Автор:

|

Листопад 05, 2021

|

Рубрика:

У чернівецькому університеті виплачують криптостипендії
Чернівецький національний університет ім. Юрія Федьковича

Молодим ученим Чернівецького національного університету ім. Юрія Федьковича призначили по 700 USD криптостипендії, яку упродовж шести місяців виплатять 12 найкращим викладачам. Обирали лише науковців до 35 років за рейтинґом факультетів. Обов’язковою вимогою була також подвійна вакцинація. Про це повідомив Ярослав Петришин, колишній студент цього навчального закладу.
Упродовж п’яти місяців викладачам виплачуватимуть стипендії у криптодоларах по 140 щомісяця на створені електронні рахунки. Вони матимуть можливість перевести криптовалюту в гривні або купити частинку біткойна.
Криптостипендії викладачам надає компанія Orca Fіnance. За словами Ярослава Петришина, її власника, до того, як стати підприємцем, він викладав на кафедрі фізико-математичних наук університету, а тому розуміє, що молодим ученим необхідна фінансова підтримка. «Раніше ми вже призначали таку стипендію студентам. Я отримав дуже багато позитивних відгуків від них, вони пишалися, що за свої досягнення в навчанні й за громадську діяльність отримали криптовалюту. Зараз маємо п’ять місяців, щоб оплатити стипендію викладачам й будемо думати про наступні благодійні ініціативи», — додав він.
Як повідомляв «Міст», в Україні готують легалізацію криптовалют.

Наталія Коржицька, Zaxіd.net

About Author

Meest-Online

Comments are closed.

Leave A Reply